Code4Help – pozytywne zakończenie

Jakiś czas temu wspominaliśmy o pewnej bardzo oryginalnej oraz ciekawej inicjatywie realizowanej przez naszych Uczestników
z grupy VII, noszącej nazwę Code4Help.  Maciek, Bartek i Mateusz podjęli się bardzo wymagającego zadania. Postanowili stworzyć stronę internetową dla organizacji, która wygrała konkurs ogłoszony na Facebooku.
Ogłoszony przez naszych Uczestników konkurs wygrało Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga ,,Klub Celtycki’’. Panowie z zaangażowaniem zabrali się do pracy i tak oto – zupełnie od podstaw – powstała strona internetowa, którą możecie zobaczyć pod adresem: https://klubceltycki.kolping.pl/
Maciek, Bartek i Mateusz zakończyli już udział w naszym projekcie i otrzymali Certyfikaty potwierdzające nabycie kompetencji społecznych. Jednak dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy być świadkami realizacji naprawdę ciekawej inicjatywy skierowanej do organizacji pozarządowych.
Z niecierpliwością czekamy na nowe i równie interesujące działania, jakich podejmą się nasi Uczestnicy w przyszłości, a realizatorom Code4Help ogromnie gratulujemy!!!