EURODESK… czyli źródło informacji o wolontariacie dla młodzieży

Drogie Asy,

jeśli szukacie jakichkolwiek informacji dotyczących działań wolontaryjnych lub chcielibyście odbyć staż albo wziąć udział w wymianie ale nie wiecie gdzie szukać informacji, mamy dla was genialne rozwiązanie! Przedstawiamy wam portal, który zawiera wszystkie potrzebne informacje w wyżej wymienionych kwestiach.

,,Informacja europejska dla młodzieży’’ to hasło, które widnieje na głównej stronie internetowej Eurodesk Polska, idealnie podsumowuje działalność tej platformy. Organizacja ta zajmuje się wdrażaniem w życie niesamowitych projektów, inicjatyw oraz przedsięwzięć! Ze strony internetowej każdy może czerpać informacje dotyczące realizowanych stażów oraz wolontariatów, jednocześnie zgłębić swoją wiedzę na ich temat oraz dowiedzieć się jakie wartości dzięki nim zyskujemy. Strona zawiera również informacje o organizowanych konkursach, artykuły
o najnowszych newsach oraz inspirujące teksty, które motywują do działania. Istnieje możliwość zapisania się do newslettera aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na eurodesk.pl! Zapewnia on błyskawiczny przegląd działań UE na rzecz młodzieży i pracowników młodzieżowych.
Z tej ogromnej bazy danych może skorzystać każdy, wszystkie informacje są ogólnodostępne.
Eurodesk posiada także swoją stronę na Facebooku, którą warto odwiedzić. Warto również zajrzeć na ich konto Instagramowe: eurodesk_polska.