Zakończenie inicjatywy młodzieżowej w Niepołomicach

W minioną niedzielę tj. 28 lutego, odbyło się spotkanie kończące inicjatywę młodzieżową pn. Na tropie medalionu”, którą zrealizowały cztery Uczestniczki z I grupy krakowskiej w ramach projektu „AS: aktywnie – społecznie”.
Inicjatywa przygotowana była z myślą o najmłodszych dzieciach w wieku od 7 do 11 lat i brało w niej udział  12 uczestników, w tym zuchenki z Harcerskiego Szczepu „Ruczaj” z Krakowa.
Głównym elementem przedsięwzięcia była gra terenowa, której cel stanowiło odnalezienie tajemniczego medalionu na terenie Puszczy Niepołomickiej.
Uczestniczki wraz z organizatorkami spędziły w Niepołomicach wyjątkowy czas: odkrywały historię tajemniczego medalionu i brały udział w zajęciach plastycznych, podczas których poznawały przyrodę, ćwiczyły kreatywne myślenie, a to wszystko w przyjaznej i radosnej atmosferze.
Kulminacją inicjatywy było wyciągnięcie tajemniczego medalionu z wulkanu, co oczywiście uczestniczkom się udało!
Gratulujemy Kamili, Ani i obu Olom zrealizowania inicjatywy dzięki, której najmłodsi mogli wykazać się kreatywnością, odkryć nowe talenty oraz świetnie się bawić, a same organizatorki przetestować w praktyce wiedzę zdobytą w czasie projektowych warsztatów
i szkoleń.