Wręczenie nagród – inicjatywa młodzieżowa YOLO

Inicjatywa młodzieżowa YOLO realizowania przez czworo naszych uczestników Anię, Natalię, Karolinę i Michała dobiegła już końca.
W ostatnich dniach miało miejsce wręczenie nagród zwycięzcom konkursu i podsumowanie działań zainicjowanych w ramach przedsięwzięcia.
Dzięki inicjatywie YOLO uczestnicy mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat różnych kultur i regionów, jak również otrzymali szansę by zademonstrować swoje talenty artystyczne. Udział w tym przedsięwzięciu pozwolił  uczestnikom na spędzenie wolnego czasu w sposób produktywny oraz kreatywny.  Uczestnicy zgłosili prace do konkursu w trzech kategoriach: plastycznej, muzycznej i  tanecznej.
Jak mówi Liderka grupy realizującej inicjatywę Anna Ania Tran Thi Thu:
„Bardzo się cieszymy z tego przedsięwzięcia i serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie oraz głosującym za wsparcie. Zakończyliśmy wydarzenie rozdaniem nagród wyjątkowym „małym” artystom. Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów!” 
 
Zespół projektu „AS: aktywnie-społecznie” dołącza do gratulacji:)  Cieszymy się, że ekipa realizująca inicjatywę YOLO miała okazję w praktyce przetestować umiejętności zdobyte w czasie warsztatów
i szkoleń. Czekamy na inne, nowe i równie ciekawe przedsięwzięcia!
Anna Ania Tran Thi Thu - liderka grupy realizującej inicjatywę
Przedstawiamy laureatki konkursu YOLO:
Antonina
Milena
Karolina
Julia
Blanka