Ostatnie soptkanie inspirujące za nami

Za nami ostatnie zajęcia inspirujące zrealizowane w ramach projektu AS.Naszą prelegentką była Julia Zając – jeszcze niedawno uczestniczka AS: aktywnie-społecznie, rok temu otrzymała Certyfikat kompetencji społecznych. Współpracowała m.in. z Hearty Foundation i Zwolnienie z teorii.
Na spotkaniu z dziewczynami z krakowskiej grupy XI Julia podzieliła się swoją historią – przemianą zbuntowanej nastolatki
w liderkę młodzieżową. Opowiedziała o swoim pierwszym pomyśle na lokalne działania. Była to niewielka akcja porządkowa, w którą zaangażowała…swoją rodzinę. Pochwaliła się też swoim najnowszym przedsięwzięciem. Po wielu miesiącach przygotowań w styczniu b.r. swoją działalność rozpoczęła fundacja, której założycielką i prezeską jest Julia. Fundacja “NA NOWO” za cel obrała sobie długofalowe
i wielopłaszczyznowe wsparcie osób w kryzysie bezdomności.Gdzie szukać inspiracji i mentorów, skąd czerpać pomysły, jak bez kompleksów budować swoje mocne strony – to tylko kilka wątków, jakie pojawiły się na majowym spotkaniu. Uczestniczki zajęć z ogromnym zainteresowaniem słuchały podpowiedzi dotyczących realizacji rozmaitych projektów oraz możliwości rozwoju kompetencji liderskich.