Ostatnie wyjazdowe warsztaty za nami!

W dniach 20-21 października 2021 r. dziewczęta z XI krakowskiej grupy wzięły udział w pierwszych wspólnych zajęciach zorganizowanych w Murzasichle. Jak zawsze w trakcie wyjazdu połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. I tak w harmonogramie znaleźliśmy czas zarówno na zdobywanie wiedzy w zakresie kompetencji społecznych, jak i przestrzeń na wypad w góry, dyskotekę, grilla.
Dzięki kreatywnym ćwiczeniom prowadzonym przez trenerkę i psychologa panią Elżbietę Zabrzeńską uczestniczki miały okazję
w praktyce poznać zasady skutecznej komunikacji czy też podziału ról w grupie. Taka forma zajęć najskuteczniej pomaga w zrozumieniu mechanizmów dotyczących kompetencji społecznych i doskonale wprowadza w kolejne projektowe działania.
Trudno uwierzyć, że za nami ostatnie integracyjno-motywacyjne warsztaty wyjazdowe realizowane w ramach «AS: aktywnie-społecznie». Od początku realizacji projektu w tej formie wsparcia wzięło udział niemal 200 uczestników z grup Centrum Kolping
w Krakowie i Oświęcimiu. Wiedzy zdobytej w czasie tych warsztatów ani wspomnień ze wspólnych spotkań nie zamkniemy w liczbach!