W Murzasichle integracyjnie i motywacyjnie!

W dniach od 22.09. do 24.09.2021 r. odbyły się wyjazdowe warsztaty integracyjno-motywacyjne ,,Moje kompetencje społeczne’’. Tym razem miały one miejsce w ośrodku  „U Zbójnika” w miejscowości Murzasichle. W warsztatach brało udział trzynaście Uczestniczek projektu „AS: aktywnie społecznie” z X i XI grupy krakowskiej, a zajęcia poprowadziła trenerka Kamilla Szczyrek.
Ćwiczenia praktyczne, zadania grupowe i gry integracyjne to nie wszystko – znaleźliśmy również czas na spacery w pięknej, górskiej scenerii. Kojąca atmosfera gór udzieliła się naszym Uczestniczkom, które aktywnie brały udział w warsztatach integracyjno-motywacyjnych. Dzięki udziałowi w wyjeździe podniosły swoje kompetencje społeczne oraz zacieśniły relacje między sobą.
Oto kilka ciepłych oraz motywujących opinii Uczestniczek, które zwróciły naszą uwagę: ,,teraz wiem jak rozmawiać, planować i współpracować w grupie’’, ,,chcę dalej rozwijać swoje zdolności komunikacji i integracji’’, ,,dziękujemy za wszystkie dogodności, za mile spędzony czas oraz dobrą atmosferę’’.
Takie informacje zwrotne dodają nam skrzydeł oraz dalszej motywacji do działania!