INSPIRACJI ciąg dalszy…

Za nami kolejne zajęcia inspirujące dla naszych Asów. Tym razem 17 sierpnia mieliśmy możliwość przyjrzenia się bliżej działalności Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Spotkanie poprowadziła pani Anita Morga – Koordynatorka ds. Działań Wolontariuszy, która opowiedziała naszym Uczestnikom i pokazała w ciekawej prezentacji misję Fundacji oraz działania podejmowane na rzecz osób niepełnosprawnych. Ponadto nasi Uczestnicy mieli możliwość przyjrzenia się bliżej pracy wolontariuszy z Fundacji „Mimo Wszystko” i jak się okazało wolontariuszem może być dosłownie każdy 😉 Podczas spotkania pani Anita zaprezentowała również projekty realizowane przez Fundację  Anny Dymnej oraz  działania podejmowane przez Biuro Młodych, które skupia rzeszę wolontariuszy.
Bardzo serdecznie dziękujemy za „garść inspiracji” ♥