Zostań wolontariu-szem

Odkryj przyjemność dawania! Dzielenie się z drugim człowiekiem swoim czasem, uwagą, wykazywanie troski i zainteresowania daje niezwykłą satysfakcję. Wolontariat to nie tylko zbieranie doświadczenia, to szansa na naukę empatii i wrażliwości. Spojrzyj na wolontariat jak na szkołę dobrej organizacji własnego czasu, okazję do zdobycia doświadczenia współdziałania z ludźmi, poznanie funkcjonowania organizacji działających w różnych sektorach życia społecznego.

Wolontariuszem może zostać każdy – potrzebne są dobre chęci, otwartość na nowe wyzwania i na zmiany, które wolontariat może wnieść do Twojego życia. Dołącz do stowarzyszenia, fundacji lub koła naukowego, pracuj na rzecz dzieci, zwierząt, środowiska, lokalnej społeczności. Ty wybierasz komu chcesz ofiarować swój czas i zapał. Bądź aktywny – zmieniaj siebie i zmieniaj świat!