Nowe znajomości, fajna przygoda

Chcesz zwiększyć grono znajomych i przeżyć przygodę w nowym, ciekawym otoczeniu? Ten projekt to właśnie takie miejsce! Spotkasz tutaj rówieśników, którzy podobnie jak Ty są otwarci na nowe wyzwania, chcą poszerzać horyzonty, są zainteresowani tworzeniem inicjatyw społecznych. Możecie dawać sobie nawzajem wsparcie, budować zgrany zespół i cieszyć się wspólnie spędzanym czasem.

Masz szansę przeżyć fajne chwile podczas warsztatów wyjazdowych lub poznać cudowne miejsce wielu kultur w «Wioskach Świata». Ścieżka naszego projektu daje Ci wiele możliwości. Niewykluczone, że zostaniesz liderem społecznym – pomożemy Ci to osiągnąć! Zgłoś się do nas i daj sobie szansę na odkrycie zawodowego powołania, zgłębienie swoich predyspozycji lub rozwój pasji.

Jeśli wybór uczelni wyższej jest jeszcze przed Tobą wesprzemy Cię w świadomych poszukiwaniach swojej zawodowej drogi. Z nami pożegnasz brak wiary we własne siły i odkryjesz w sobie niezwykły potencjał. Być może masz już pomysł na siebie, głowę pełną planów, ale potrzebujesz wsparcia i impulsu do działania – program «AS: aktywnie-społecznie» jest szansą na realizację Twojego projektu. Nie jest Ci obojętny np. temat ochrony środowiska, masz pomysł na proekologiczą kampanię – nasz projekt jest dla Ciebie!

Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Weź los w swoje ręce i zgłoś się do nas już dziś!