Rób to, co kochasz!

Rób to co kochasz!” – to motto dzisiejszego spotkania inspirującego dla uczestniczek projektu “AS: aktywnie – społecznie” z raperem Arkadio. Spotkanie wyjątkowe – o szukaniu pasji, odnajdywaniu własnej ścieżki, o tym jak trudne doświadczenia przekuć w siłę. Duuużo muzyki, rytmu i mnóstwo pozytywnej energii!
Arkadiusz “Arkadio” Zbozień to autor siedmiu płyt, dwóch audiobooków i dwóch książek oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. Uczestniczkom z krakowskich grup IX, X i XI  opowiedział o swoich doświadczeniach walki z nałogami, agresją, rozpadem rodziny oraz o tym, jak jego życie odwróciło się o 180 stopni. Podkreślił, że każdy może zmienić swój los, rozwijać się w oparciu o swoje silne strony i talenty. Podpowiadał jak robić pierwszy krok na drodze do życia z pasją, skąd czerpać siłę, gdzie szukać inspiracji. Doskonałe połączenie prelekcji z koncertem. To pouczające spotkanie ubarwione porcją autorskiej muzyki i freestyl’u zapamiętamy na długo!
Zachęcamy do zaglądnięcia na stronę www.projektspotkaniartck.luce.org.pl, gdzie można przeczytać więcej o naszym bohaterze i jego twórczości.